Inbox Mail Gönderimi

Anlaşma yaptığımız onaylı yurtdışı bağlantısı olan servis sağlayıcılarımızla, toplu mail gönderimleri , Gelen Kutusuna (inbox) Yüksek oranlarla iletilir. Toplu Mail gönderimlerini istediğiniz mail adresi ve gönderici adınız ile yapabilirsiniz.

Anti Spam Politikası

CAN SPAM (Controlling the Assault of Non-Solicited Pornography and Marketing Act) yasaları her ne kadar Spam problemlerini azaltmak için doğru bir adımsa da, yeterli olduğunu düşünmüyoruz. Gerçek izinli toplu mail, email marketing pazarlamasını başarıyla gerçekleştirmekteyiz.

Sürükle-Bırak Mail Tasarımı

Sürükle-Bırak tekniği ile tüm cihazlara uyumlu responsive mail tasarımlarınızı kısa bir zaman içerisinde kod bilgisine ihtiyaç olmadan kolayca yapabilirsiniz. Örnek videoyu izleyebilirsiniz. Kullanımı ile ilgili müşteri panelinizden de canlı destek alabilirsiniz.

Canlı Destek

Panelinizden hafta sonu dahil canlı asistan desteği alabilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm işlemleri (kişi listenizin oluşturulması, e-mail adreslerinin yüklenmesi, tasarımın kontrolü, gönderimlerin yapılması ) gibi işlemleriniz ücretsiz olarak yapılmaktadır..

Gizlilik ve Güvenlik Politikası

Gizlilik bizim en önemli politikalarımızdan biridir. Müşterilerimizin, kimliklerine ve özelliklerine dair herhangi bir bilgiyi hiçbir şekilde 3. şahıslarla paylaşmayız. Bu kapsamda, tüm verilerinizin güvenliği, sözleşmemiz ile korunma altına alınmıştır. Ayrıca; Alıcının gönderiyi tekrar almaması için mail reddetme hakkı sağlanmaktadır.

Doğru ve Anlık Raporlama

Gönderdiğiniz toplu mail listelerinizin okunup, okunmadığını anlık olarak takip edebilir, mail pazarlama aksiyonlarında kimlerin gönderinizden web sitenize geldiğini, kimlerin gönderim listenizden çıktığını inceleyebilirsiniz.