Toplu Mail

Amazon Web Servis ile kurumsal mailleriniz daha hızlı, daha güvenilir ve uygun fiyatlarla…
Anlaşma yaptığımız onaylı yurtdışı bağlantısı olan servis sağlayıcılarımızla, toplu mail gönderimleri , Gelen Kutusuna (inbox) Yüksek oranlarla iletilir. Toplu Mail gönderimlerini istediğiniz mail adresi ve gönderici adınız ile yapabilirsiniz.

E-Mail Doğrulama

Maillerinizi göndermeden doğrulamak INBOX oranınızı artırır.
Toplu mail gönderilerinizde, sunucularınızın spam olarak belirlenmemesi ve sunucunuzun bloklanmaması için gönderim yaptığınız listenizde %5 oranından daha fazla hardbounce (hatalı mail) adresi bulunmaması gerekmektedir.

Mailing Tasarım

Tablet, Akıllı Telefon ve Bilgisayar uyumlu mail tasarımları yapıyoruz.
E-mailinizin içerik resimlerini ve metinlerini, bize mail atmanız halinde size özel tasarımlar yapıyoruz.Çalışma sizlere test olarak gönderilecektir.Onayınız ile birlikte mail tasarımınız hesabınıza yüklenmektedir.

Transactional Email

İşlemsel e-postalar, belirli eylemlere dayanarak abonelere gönderilen otomatik mesajlardır. Sipariş bildirimleri, onay e-postaları ve bildirimler işlemsel e-posta örneklerinden bazılarıdır. İşlemsel e-postaların gönderim amacı müşteriyi gerçekleştirdiği işlem sonucu bilgilendirmektir ve otomatik olarak gönderilmelidir.

Toplu SMS

Toplu SMS Nedir?
Bildiğimiz gibi cep telefonlarında 1 kısa mesaj 160 karakterdir. Modern telefonlar birkaç ardışık mesajı birleştirip, pek çok mesajı kullanıcıya tek mesaj gibi de sunabilmekte ve uzun mesajlar da bu sayede kullanıcılara ulaştırılabilmektedir.

Toplu MMS

Görsel nesneler kullanarak etkin mesajlar gönderebileceğiniz Toplu MMS, yüzde 87 izlenme oranına sahiptir. Gönderimlerinizde fark yaratmak, müşterilerinize akılda kalıcı görsel destekli mesajlarla ulaşmak istiyorsanız Toplu MMS servisinden yararlanın!

Kişiselleştirilmiş bir çözüme ihtiyacınızmı  var?

Hizmetlerimizi inceleyin, Postacell uzmanlarıyla görüşün,  uzmanlarımız
firmanıza veya size uygun en iyi çözümü sunacaktır. Ücretsiz Kayıt Olabilirsiniz!