Özellikleri

E-Mail Doğrulama ile Inbox Uzmanı.

Toplu mail gönderilerinizde, sunucularınızın spam olarak belirlenmemesi ve sunucunuzun bloklanmaması için gönderim yaptığınız listenizde %5 oranından daha fazla hardbounce (hatalı mail) adresi bulunmaması gerekmektedir. Mail marketing şirketlerinin birçoğu, gönderilen maillerin geri dönüşlerinde bu hardbounce oranının oluşması halinde mevcut hesabınızı kapatmaktadırlar. Bu sistemimiz ile Mevcut mail adreslerinizin aktif ve çalışır durumda olup olmadığını maillerinizi göndermeden öğrenebilirsiniz. Hizmet hakkında detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

E-mail doğrulama hizmetiyle geçersiz mail adreslerini hızlı bir şekilde temizleyerek gerçekleştiğiniz kampanyalar için inbox’a düşme oranlarınız çok yüksek olacaktır.

Süreç nasıl işliyor?
Sistemimize üye olup mail datanızı yükleme yapınca sistem otomatik olarak doğrulama işlemi başlatır, ve bir defafa mahsus her bir mail için 1 kredi mail hesabınzdan düşer.

E-Mail Doğrulama ile Inbox Uzmanı.

E-postaları nasıl doğruluyoruz

Etki alanı ve SMTP doğrulaması
İSS’leri kontrol ediyoruz ve geçersiz, etkin olmayan, park edilmiş alan adlarına veya geçersiz hesaplara sahip tüm e-postaları kaldırıyoruz.

Spam tuzağı denetleyicisi

Spam tuzakları spam gönderenleri tanımlar ve siz de spam gönderenlerden biri olmak istemezsiniz. İtibar puanınızı artırmak için bu tuzakları temizliyoruz.

Tek kullanımlık e-posta temi̇zleyi̇ci̇si̇

Kısa ömürlü çöp e-posta adreslerinden kurtulun. Geçici e-postaları tespit ediyoruz, böylece gelecekteki e-postalarınız hedefe ulaşacak.

Hepsini yakala etki̇ alani denetleyi̇ci̇si̇

Tüm e-postalar için geçerli olan alan adlarını tespit ediyoruz. Bunları atlamak açılma oranlarınızı artıracaktır.

Sözdizimi hataları doğrulayıcı

Sözdizimi hata denetleyicisi geçersiz sözdizimine sahip e-postaları kaldırır. API uygulayarak web sitenizin kullanıcılarını gerçek zamanlı olarak bilgilendirin.

Zor hemen çıkma denetleyicisi

E-posta adresinin gerçekten var olup olmadığını ve e-posta iletilerini alıp alamayacağını öğrenmek için tespit edilemeyen doğrulamalar gönderiyoruz.

MTA doğrulayıcı

E-posta iletilerini kabul etmekten sorumlu bir e-posta sunucusu var mı? MX kayıtlarını doğrulamak için gelişmiş kontroller yapıyoruz.

E-posta kopyaları kaldırıcı

Tüm mükerrer e-postaları tespit ediyor ve kaldırıyoruz. Bir sonraki kampanyanızı gönderirken mükerrer e-postalar için kredi harcamayın.

Kişiselleştirilmiş bir çözüme ihtiyacınızmı  var?

Hizmetlerimizi inceleyin, Postacell uzmanlarıyla görüşün,  uzmanlarımız
firmanıza veya size uygun en iyi çözümü sunacaktır. Ücretsiz Kayıt Olabilirsiniz!